Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Fotografija>Sidabro dažų balinimo technologija. Ilfochrome Micrographic filmas

Sidabro dažų balinimo technologija. Ilfochrome Micrographic filmas

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Apie Ilfochrome Micrographic filmą. Sidabro dažų – balinimo technologijos atsiradimo istorija. "Ilfochrome Micrografics" filmo pritaikymas. Medžiagos techniniai parametrai. Medžiagos jautrumas. Medžiagos sandara. Sluoksnių išsidėstymas. Apšvietimas. Ilford Micrgraphics apdorojimo technologija. Ryškinimas. Laikas ir temperatūra. Ilfochrome p-5 chemikalo rinkinys. Tirpalų paruošimas. Tirpalų papildymas (pašviežinimas). Tirpalų paruošimas. Chemines sudėtys. Tirpalų neutralizavimas.

Ištrauka

Šiame darbe pradžioje noriu supažindinti su sidabro dažu balinimo istorija. Toliau bus aprašytos Ilfochrome micrograpic tiesioginiu pozityvinių fotomedžiagų panaudojimo ir pritaikymo subtilybės, techninės savybės kaip jautrumas, grūdėtumas, emulsijos sandara, ekspozicijos ir apšvietimo pritaikymą ir rekomendacijas. Sužinosite ryškimo technologijos darbo seką, beto sužinosite apdirbimo laiką ir temperatūra kurioje atliekamas šis procesas. Supažindinsiu su ILFORD rekomenduojamu chemikalų rinkiniu kurį siūlo naudoti. Chemikalų paruošimo būdais. Jų išsieikvojimo ir papildymu kiekiais.
Kursinio tema pasirinkta atsižvelgiant i jos aktualumą ir įdomumą. Atrinkinėdamas informacija susidūriau su jos trūkumu lietuvių kalba. Mano manymu šis darbas galėtų butį naudingas ateityje supažindinat studentus su aukštos kokybės pozityvine fotomedžiaga. Kadangi esu savikritiškas tai norėčiau pabrėžti, kad darbą nevertinu aukštu balu. Jame skaitant tikrai atsiras nedidelių nesutapimu ar gramatinių klaidų. Tad vertinimą apie šį darbą palieku skaitytojui. Malonaus skaitymo!
Apie Ilfochrome micrographic filmą
IFOCHROM MICROGRAPHIC Filmai anksčiau buvo žinomi pavadinimu CIBACHROM filmai rėmėsi tiesioginio pozityvinio vaizdo gavimų. Fimai yra subalansuoti kaitrinių lempų šviesos temperatūrai. Proceso metu medžiaga esantis sidabras būdavo išbalinamas. Balinimas rėmėsi dažų balinimo technologija.
Dėka labai smulkaus grūdo šio filmo atvaizdas yra labai aukštos skiriamosios gebos ir puikaus ryškumo. Filmo kontrastas ir spalvų sodrumas yra tinkamas mikrofotografijai ar originalų reprodukavimui tokių kaip žemėlapių, brėžinių, schemų, katalogų, nuotraukų ir t.t. Filmas turi daug įvairių panaudojimo būdų.
Filmai markiruojami dviejų rūšių su pavadinimu "TYPE M" ir "TYPE P" kurie skiriasi tik kontrasto lygiu. Type M aukšto kontrasto – skirti reprodukuoti neskaidrius arba turinčius atspindį originalus. Type P yra mažesnio kontrasto, todėl filmas labiausiai tinkamas reprodukuoti skaidrius originalus ar dubliuoti kitus filmus. Šiuo filmu galima reprodukuoti originalias spalvotas skaidres arba susilpninti jų vaizdą. Kai kuriems reprodukuojamiems ar originalų vaizdams su iškreiptu kontrastu reikalinga spalvinė korekcija. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-05-18
DalykasFotografijos namų darbas
KategorijaFotografija
TipasNamų darbai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis70.05 KB
Autoriusvkc
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasA. Poletajeva
Švietimo institucijaVilniaus technologijų ir dizaino kolegija
FakultetasDizaino fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Sidarbo dazu balinimo technologija. Ilfochrome Micrographic Filmas [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 11 puslapių 
  • Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija / 2 Klasė/kursas
  • A. Poletajeva
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą